Stand Nr Kategorier Merkevarer Kontakt
ALD Automotive
(ALD Automotive AS)
A1-12 Bilforhandlere- og importører Finans og forsikring
Benedicte Larodd
benedicte.larodd@aldautomotive.com
http://www.aldautomotive.no
Bertel O. Steen Lillestrøm AS A1-02 Bilforhandlere- og importører
Emil Herrebrøden

http://www.bos.no
DEFA E-Mobility
(DEFA AS)
A1-28
Unni Amundsen
unni.amundsen@defa.com
http://www.defa.com
Deloitte
Pål Idar Christiansen
pchristiansen@deloitte.no
http://www.deloitte.no
Easypark A1-14 Industri Interesseorganisasjoner Utstyrsleverandører
Ludvik Eide
ludvik.eide@easypark.net
http://www.easypark.no
Elektriske motorsykler fra Carpoint Norge AS
(Carpoint Norge AS)
A1-04 Bilforhandlere- og importører
Geir Berntsen
gb@carpoint.no
http://www.carpoint.no
Fjordkraft
(Fjordkraft AS)
A1-16 Engergiselskaper
Thomas Hall
thomas.hall@fjordkraft.no
http://www.fjordkraft.no
Fortum
(Fortum Markets AS)
A1-05 Engergiselskaper Utstyrsleverandører
Elise Thorvaldsen
elise.thorvaldsen@fortum.com
http://www.fortum.no
Hexagon Composites
(Hexagon Composites ASA)
A1-22
Solveig Sæther
solveig.saether@hexagon.no
http://www.hexagon.no/
JC Gjerløw Consult A1-26
Jan Gjerlow
jan@jcgjerlow.no
http://www.jcgjerlow.no
Jet Set Maritime
(Jet Set Innovation)
A1-18 Industri
Peder E. Bjerkenås M
pederedison@gmail.com
https://peder40.wixsite.com/mysite-2
Ladefabrikken AS A1-10 Utstyrsleverandører
Øyvind Holst
oyvind@ladefabrikken.no
http://www.ladefabrikken.no
NAF A1-07
Kjell Jarslett

https://www.naf.no/
Nissan-Birger N. Haug AS
(Nissan Nordic Europe OY)
A1-08 Bilforhandlere- og importører
Eirik Nilsen
eirik.nilsen@bnh.no
http://www.nissan.no
nofuel.no
(Kontroll Elektro AS)
A1-06 Utstyrsleverandører
Øyvind Krog Nilsen
nilsen@kontrollelektro.no
http://www.kontrollelektro.no
OREEC/Hydrogenforum A1-22
Daniel Bügel
daniel@kunnskapsbyen.no
http://oreec.no/
Paxster
(Paxster AS)
A1-03 Utstyrsleverandører
Erik Olsen
erik.olsen@paxster.no
http://www.paxster.no
Proxll
(Proxll AS)
A1-01 Industri Utstyrsleverandører
Simen Oseid
simen.oseid@proxll.no
http://www.proxll.no
Samarbeidsalliansen Osloregionen
Eva Næss Karlsen
eva.nass.karlsen@osloregionen.no
http://www.osloregionen.no
Volvo Car Norway AS A1-09
Hanne Tønseth
hanne.tonseth@volvocars.com
http://volvocars.no